HAKKIMIZDA

 

Hatunsu giyim olarak sektördeki deneyimimizi siz değerli müşterilerimiz için online tesettür giyim mağazası tesetturmarka.com adıyla elektronik ticaret ortamına taşıdık.
 
Alışverişin yeni adresi www.tesetturmarka.com  sektördeki tüm seçkin markaların özenle seçilmiş yeni sezon koleksiyonlarını avantajlı fiyatlarla siz değerli üyelerine sunan bir online alışveriş sitesidir.firmamızın en büyük hedefi hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak  müşterilerimize hizmet vermektir.

 

Tesetturmarka.com'da  gördüğünüz tüm ürünler orjinaldir. İmitasyon, replika, kopya, ikinci kalite veya defolu ürünlerin satışı yapılmamakta; ürünler, kanunlar çerçevesinde, tedarikçilerimiz tarafından temin edilmektedir

 

Tesetturmarka.com'da bulunan tüm markaların en son sezon ürünleri satışı yapılmakta ve diğer sitelerde var olmayan bir özellik olarak ürünlerin tamamı stoklarımızda yer almaktadır. İşte bu yüzden siz  Tesetturmarka.com üyeleri, tedarik ve ürün bekleme sorunu ile karşı karşıya kalmamakta ve en kısa sürede satın aldıkları ürünlere sahip olmaktadırlar.